Úspěch Suchdolského Jeníka na VI. Ústeckém pivním jarmarku malých a rodinných pivovarů

Trofej za druhé místo pro Suchdolského JeníkaSoučástí jarmarku byla i hudební a divadelní zábava v podobě bohatého kulturního programu.. Suchdolský Jeník získal 2. místo za tmavý a polotmavý ležák v rámci odborné degustace piv v konkurenci dvaceti pěti malých a rodinných pivovarů - pivovar Na Rychtě Ústí nad Labem, Zámecký pivovar Chyše,  pivovar Monopol Teplice, Rodinný pivovar Bernard Humpolec, pivovar Nomád Děčín, Labuť Litoměřice, Křinický pivovar Krásná Lípa, Purkmistr Plzeň, Vítek z Prčice,  Belgická piva (Belgie), Velký Rybník (Ostrov), Kocour Varnsdorf, Bergquell - Löbau (Německo), Kahan Most, Aldersbacher (Německo), pivovar Rampušák Dobruška, Starokladenský pivovar Kladno, pivovar Chalupník Perštejn, pivovar Mordýř Dolní Ředice, pivovar Česká Kamenice, Akciový pivovar Letiny, Přátelský pivovar Malešov, Parostrojní pivovar v Lobči u Mšena, Raven Plzeň a pivovar Blad Flash Praha.

Odborná degustace probíhala ve třech kategoriích - nejlepší světlý ležák, polotmavá a tmavá piva a speciální a ochucená piva.

Přejme Suchdolskému Jeníku ať i nadále znalcům piva takto chutná!